Головна ЗМІ про нас НА ЧЕСТЬ ОФІЦІЙНОГО «НОВОСІЛЛЯ» ЖК «РІВ’ЄРА» ПРОВІВ МІНІ-ФЕСТИВАЛЬ НА НАМИВІ
НА ЧЕСТЬ ОФІЦІЙНОГО «НОВОСІЛЛЯ» ЖК «РІВ’ЄРА» ПРОВІВ МІНІ-ФЕСТИВАЛЬ НА НАМИВІ

Суботнього вечору, 29 квітня, «маленьке місто в місті» зажило своїм життям. На честь офіційного «новосілля» на території ЖК «Рів’єра», що розташований на березі річки в мікрорайоні Намив, відбувся перший сімейний фестиваль «Riviera Fest».

Головною подією свята стало закінчення будівництва та благоустрою першого житлового кварталу, повідомляє кореспондент «Преступности.НЕТ».

На фестиваль, що відбувся у дворі комплексу, зібрались не тільки мешканці комплексу. В цей день на честь свята ворота були відчинені для всіх, завдяки чому багато гостей із сусідніх дворів також змогли насолодитись масштабною програмою «Riviera Fest».

Унікальність вечірньої програми полягала в тому, що практично всі розваги були направлені на дитячу аудиторію. «Двір – це територія дітей», – вважає більшість жителів комплексу, тому організатори та інвестори прислухались до їх думки, створивши насичений захід. Багато локацій з різноманітними завданнями та тематикою зручно розташувались у дворі комплексу. Протягом кількох годин аніматори – фіксики, трансформери та клоуни – безперервно розважали діток танцями та іграми. По території всього комплексу дітей розвозив маленький потяг, що супроводжувалось веселою музикою.

Звісно, жодне свято не обходиться без смаколиків, тому було достатньо пунктів продажу смачних напоїв, поп-корну і солодкої вати. А ті, кому хотілось чогось більш солодкого, з легкістю могли взяти участь в захоплюючих «карамельних» майстер-класах справжнього шоколатьє.

Більшість підлітків присвятили цей вечір спорту, випробувавши новий великий спортивний майданчик в рамках організованих міні-турнірів. Тут, без перебільшення, знайшли собі одночасно розваги юні футболісти, баскетболісти та любителі фрісбі.

Найменші гості в товаристві своїх батьків випробували нові дитячі майданчики, проповзавши вздовж та впоперек всі пісочниці та покатавшись на всіх гірках та гойдалках. Виявилось, що мешканці «Рів’єри» не вірили, що можна так швидко обладнати дитячі майданчики і приємно вражені кінцевим результатом.

За словами щасливих мешканців будинку, робота проводилась дуже чітко, злагоджено, а використання сучасних матеріалів під час будівництва надало нового високого рівня іншим миколаївським дитячим майданчикам.

Ознакою того, що свято вдалося на славу, стали багаточисельні задоволені відгуки батьків та всіх гостей фестивалю, які були надзвичайно задоволені новим позитивним змінам в місті. Вони надали виску оцінку створеному комфорту та безпеці у дворі, а деякі присутні люди старшого віку вже почали серйозно задумуватись про заняття спортом на новому майданчику.

Виступивши перед мешканцями, директор компанії «Столиця-Буд» Олексій Реутенко, відмітив, що, судячи з відгуків, всі залишились задоволені результатом, а продовження будівництва, яке належить побачити в найближчому майбутньому, порадує їх не менше. Представник інвестора – Ірина Новицька, висловила надію, що за три роки все будівництво буде завершене і все буде так само красиво виглядати з бульваром та фонтаном посередині.

І, без сумніву, вишенькою на торті став концерт «Performance Big Band» під керівництвом Володимира Алєксєєва. Композиції, виконані музикантами, стали віддушиною для всіх гостей першого сімейного фестивалю «Riviera Fest».

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
ТЕРИТОРІЯ ЗАТИШКУ, КОМФОРТУ, КРАСИ ТА ІННОВАЦІЙ.
Замовити дзвінок


Напишіть нам


Дякуємо за Ваше звернення!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.