Головна Новини Елітна нерухомість в Миколаєві: пентхауси ЖК «Рів’єра»
Елітна нерухомість в Миколаєві: пентхауси ЖК «Рів’єра»

Вибір житла найкраще демонструє характер людини. Якщо ви обираєте щось особливе та ексклюзивне, це говорить про ваш успіх, статусність та прагнення бути на висоті. Саме для таких покупців нерухомості існує ідеальний варіант «життя на висоті» – пентхауси в ЖК «Рів’єра».

 Чим пентхаус відрізняється від квартири?

Пентхаус в класичному розумінні – це апартаменти чи дворівневе житло на даху новобудови/елітні ЖК, з величезною площею, панорамними вікнами, виходом на терасу та індивідуальним доступом на поверх. На території пентхаусу можуть бути розташовані зони відпочинку, власні кінотеатри, басейни, оранжереї та ін. Найчастіше купити пентхаус в новобудові можна в центрі міста або в найпрестижнішому районі.

Історія: пентхаус як елітна нерухомість

На початку ХХ століття в Європі малозабезпечені мешканці почали переробляти технічні поверхи будинків в житлову площу і називали таке житло «пентхаус» – «house» та «pentis» («навіс», «прибудова»). Елітним житлом пентхауси стали у 1920-ті роки в Америці, за часів швидкого економічного розвитку країни. Саме в ці часи пентхауси стають символом забезпеченого життя, достатку, статусу – житлом для заможних та впливових людей.

Переваги та головні ознаки пентхаусів

  • Дизайнерські апартаменти на даху елітних ЖК, найчастіше з декількома рівнями.
  • Абсолютна приватність: відсутність сусідів, закритий доступ.
  • Велика площа та обов’язково високі стелі.
  • Панорамні вікна, скляні стіни від підлоги до стелі.
  • Наявність власної тераси, яку можна обладнати басейном, зоною барбекю, зеленим садом чи тенісним кортом.

Життя на висоті – пентхауси ЖК «Рів’єра» в Миколаєві

Пентхауси як сучасний вид ексклюзивної нерухомості доступні для придбання в елітних житлових комплексах з розвиненою інфраструктурою, адже новобудови від забудовника в Миколаєві відповідають всім сучасним будівельним стандартам та вимогам.

Стати власником пентхаусу на останньому поверсі пропонує житловий комплекс «Рів’єра» в Миколаєві, розташований в зеленій курортній зоні на березі річки Південний Буг. Ви можете купити пентхауси ЖК «Рів’єра» на 9 або 12  поверсі в будинках, які вже здані в експлуатацію або які знаходяться на етапі будівництва. Площі  пентхаусів складають від  87 м², висота стелі в деяких досягає 8 м, що дає змогу побудови ще одного рівня. Більшість мають панорамний вид на річку!

Ви можете обрати зручне планування пентхаусу в престижному ЖК «Рів’єра», яке буде повністю відповідати вашим уподобанням, очікуванням та стилю життя! Звертайтеся до нашого відділу продажів, щоб дізнатися, як записатися на перегляд та придбати пентхаус на максимально вигідних умовах.

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
ТЕРИТОРІЯ ЗАТИШКУ, КОМФОРТУ, КРАСИ ТА ІННОВАЦІЙ.
Замовити дзвінок


Напишіть нам


Дякуємо за Ваше звернення!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.