Головна Новини ЖК «Рів’єра»: реалізація концепції «двір без машин»
ЖК «Рів’єра»: реалізація концепції «двір без машин»

Більшість людей, які хочуть купити квартиру в Миколаєві, турбує питання про гарантії безпеки у житловому комплексі та вирішення проблем, пов’язаних з паркуванням. Всі ці проблеми розв’язуються завдяки сучасній концепції «двір без машин», яка успішно реалізована в ЖК «Рів’єра».

Власник квартири в ЖК «Рів’єра», повертаючись додому, залишає динаміку міста за територією комплексу і не турбується, де припаркувати свій автомобіль. Всі ці переваги спокійного і комфортного життя доступні завдяки концепції «двір без машин», яка передбачає повністю закритий для автомобілів внутрішній двір і наявність сучасного підземного паркінгу.

Багаторівневий підземний паркінг на території ЖК Рів’єра – це реалізація сучасного міжнародного стандарту в облаштуванні преміального житла в Миколаєві. Продумане планування, розраховане на 172 паркувальних місця, і зручна навігація паркінгу дозволяють припаркувати машину за пару хвилин, а зручні виходи забезпечують швидке переміщення від місця парковки до свого під’їзду.

Основні переваги паркінгу в ЖК «Рів’єра» Миколаїв:
– Безпека: цілодобова охорона, відеоспостереження, система протипожежної безпеки.
– Комфорт: оперативний доступ до автомобіля, незалежність від погодних умов, єдиний ключ від ролетних систем в’їзду, виходів у двір.
– Інновації: зарядний пристрій для електромобілів, датчики руху і освітлення, передова система вентиляції.

При проектуванні підземного паркінгу були враховані сучасні тенденції розвитку автотранспорту, а саме створені максимально комфортні умови для власників електрокарів. Паркінг в ЖК «Рів’єра» обладнаний ультрасучасною зарядною станцією KEBA, яка підходять для електромобілів всіх брендів.

Таким чином, всім, хто хоче купити новобудову від забудовника в Миколаєві, радимо зробити правильний вибір на користь вашого комфорту і безпеки – купити квартиру в ЖК «Рів’єра»! Умови покупки квартири і наявність вільних місць в підземному паркінгу можна дізнатися в офісі продажів (м. Миколаїв, вул. Лазурна, 5/15). Звертайтеся!

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
ТЕРИТОРІЯ ЗАТИШКУ, КОМФОРТУ, КРАСИ ТА ІННОВАЦІЙ.
Замовити дзвінок


Напишіть нам


Дякуємо за Ваше звернення!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.