Головна ЗМІ про нас ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА ПЕРШОГО КВАРТАЛУ ЖК «РІВ’ЄРА»
ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА ПЕРШОГО КВАРТАЛУ ЖК «РІВ’ЄРА»

Цього року перший із двох запланованих кварталів житлового комплексу «Рів’єра», що розташований в Миколаєві на березі Південного Бугу, буде завершено – компанія-забудовник завершує роботи в трьох останніх будинках першого кварталу.

Про це повідомляє прес-служба ЖК «Рів’єра».

Як відомо, комплекс розташований в місті Миколаїв на території мікрорайону Намив, поруч з річкою Південній Буг. Відповідно до проекту, комплекс являє собою два житлових квартали, які складаються із 16-ти будинків з різною кількістю поверхів – від 7 до 12.

Будівництво такого масштабу здійснюється миколаївськими підрядчиками, які володіють величезним досвідом зведення об’єктів, як комерційної, так і житлової нерухомості, що також є вагомим вкладом в розвиток економіки міста.

Складна ситуація та події, що відбуваються в Україні, не зруйнували планів забудовника, не призупинили роботи, які продовжуються досить швидкими темпами, в чому можна впевнитись, побувавши на території будівництва.

В даний момент, на фінальному етапі робіт з внутрішнього та зовнішнього оздоблення трьох будинків, які завершують перший житловий квартал. Крім того, стартували підготовчі роботи з благоустрою внутрішнього двору та підземного паркінгу.

Внутрішній двір після закінчення благоустрою буде об’єднувати в собі дитячий, волейбольний і загальний спортивний майданчики, а також паркову зону з альтанкою та лавочками, що дозволить відчути на повну всі переваги життя в ЖК «Рів’єра».

Крім того, додатковою перевагою комплексу є наявність підземного паркінгу, завдяки будівництву якого забудовники планують вирішити проблему завантаженості автомобілями прибудинкової території. Таким чином, перед мешканцями відкривається можливість стати володарем місця для паркування в підземному паркінгу, який обладнаний відеоспостереженням та цілодобовою охороною.

«Що стосується безпосередньо житла, то на вибір покупцям пропонують одно-, дво- і трикімнатні квартири, загальною площею від 31 до 96 м2, а також дворівневі пентхауси, площа яких варіюється від 90 до 160 м2. Придбати квартиру можна як на стадії будівництва, так і після введення будинку в експлуатацію. Обидва варіанти придбання мають на меті індивідуальний підхід до кожного клієнта!» – йдеться в повідомлені.

Квартири продаються повністю підготовлені до фінального оздоблення. Це дає можливість безпосередньо мешканцям на свій розсуд використовувати ті чи інші матеріали під час проведення фінальних робіт в квартирі. Попри це, у всіх квартирах встановлюються батареї опалення, підводиться електрика та водопостачання.

Що ж стосується опалення, то будинки в комплексі мають власні котельні з сучасним обладнанням, які розташовані на дахах.

«Компанія-забудовник завжди приділяє особливу увагу якості будівельних матеріалів та оздоблювальних робіт. Технологія будівництва виключає можливість появи дефектів в конструкції будинку як на етапі будівництва, так і після введення будинку в експлуатацію. Глибина свайного поля під деякими будинками комплексу складає 20 метрів. В процесі реалізації проекту використовуються різноманітні енергозберігаючі технології, до яких можемо віднести: рівень додаткового оздоблення стін будинку, високоякісні склопакети, автономне опалення будинку, що в свою чергу дозволяє уникнути втрат тепла в зимовий період», – повідомили в компанії.

Таким чином, стаючи власниками житла в ЖК «Рів’єра», ви отримуєте якісне, комфорте, надійне житло. А розташування на березі річки – приємний бонус, який зробить ваше проживання в «Рів’єрі» ще більш комфортним.

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
ТЕРИТОРІЯ ЗАТИШКУ, КОМФОРТУ, КРАСИ ТА ІННОВАЦІЙ.
Замовити дзвінок


Напишіть нам


Дякуємо за Ваше звернення!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.