Детальніше Розташування
Життя біля річки
ЖК «РІВ'ЄРА» розташований в привабливому ТА екологічно чистому районі міста Миколаїв - в курортній зоні на березі річки Південний Буг, зовсім поруч з парком Ліски.

Тихий та затишний район, віддаленість від галасливого центру, сусідство з набережною та чудовим парком – всі ці переваги роблять ЖК «РІВ’ЄРА» ідеальним місцем для комфортного, безпечного та щасливого життя в місті Миколаєві!

Обираючи квартиру в ЖК «РІВ'ЄРА», ви інвестуєте в краще майбутнє для вас і ваших дітей!

КУПИТИ КВАРТИРУ В МИКОЛАЄВІ НА намиву У ЖИТЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ РИВ’ЄРА.

КВАРТИРИ РИВ’ЄРА МИКОЛАЇВ ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ за доступними цінами.

Квартири в Миколаєві купити в новобудові хотів би кожен житель цього міста. ЖК «Рів’єра» є одним з найбільш преміальних і елітних кварталів, який розташований на березі річки Південний Буг в чистій курортній зоні. Цей комплекс поєднує в собі багаті природні ресурси, такі як річка, парки, озеро, зелені зони з розвиненою інфраструктурою і насиченим ритмом життя. Жителі кварталу, також, як і їхні гості можуть насолодитися багатою природою навколо кварталу, а також повністю облаштованою територією всередині комплексу. Так як тут розташовані зони для відпочинку, дитячі майданчики, розважальні комплекси, магазини, ресторани і кафе, які допоможуть провести час весело і цікаво прямо не виїжджаючи з кварталу. А добре продумані і модні планування квартир дозволять створити комфорт і затишок, як в елітному пентхаусі, так і в звичайній однокімнатній квартирі. Купити квартиру в Миколаєві ціни в житловому комплексі «Рів’єра» прийнятні і доступні для всіх покупців.

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
ТЕРИТОРІЯ ЗАТИШКУ, КОМФОРТУ, КРАСИ ТА ІННОВАЦІЙ.
Замовити дзвінок


Напишіть нам


Дякуємо за Ваше звернення!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.