Головна ЗМІ про нас «ЦЕ «СПАРТА», – В ЖК «РІВЄРА» МИКОЛАЇВСЬКІ СПОРТСМЕНИ «ПРОПЛИЛИ» 21 КИЛОМЕТР НА ЗМАГАННЯХ З СУХОЇ ГРЕБЛІ
«ЦЕ «СПАРТА», – В ЖК «РІВЄРА» МИКОЛАЇВСЬКІ СПОРТСМЕНИ «ПРОПЛИЛИ» 21 КИЛОМЕТР НА ЗМАГАННЯХ З СУХОЇ ГРЕБЛІ

Миколаївський День молоді цього року видався на славу, тому що місцева молодь віддала перевагу не тільки веселим розвагам в центре міста, але й активній масовій популяризації спорту.

Завдяки житловому комплексу «Рів’єра» і спортивному клубу MK Crossfit в минулу суботу, 24 червня, відбувся масштабний заплив-напівмарафон з греблі Riviera Rowing Teams Battle 2017, повідомляє кореспондент «Преступности.НЕТ».

На спортивному майданчику житлового комплексу 21 команда змагалась за першість в запливі з «сухої гребле» на 21,1 кілометр. Важливо, що кожна команда складалась з трьох мужчин та однієї жінки, до речі, жінки були капітанами. На тренажерах спортсмени, які представляли миколаївські спортивні клуби, а також прості містяни повинні були розробити власну тактику для найшвидшого «проходження» шляху. Адже на один такий заплив згідно нормативам було виділено цілих півтори години. В цей вечір гребці максимально показали свою витривалість та командну роботу.

Безумовно, як і у різних змаганнях, тут був організований власний призовий фонд, завдяки якому перші три лідери отримали грошову винагороду. За третє місце спортсмени розділили між собою 1 тисячу гривень, за друге – 3 тисячі, а за перше місце учасники отримали 6 тисяч гривень та кубок переможців.

Найшвидшою, найспритнішою та найбільш дружньою виявилась молода команда з символічною назвою «Спарта», подолавши відстань першою за 1 годину  14 хвилин.

Окрім активних учасників, на майданчику були присутні не менш енергійні вболівальники, котрі не тільки підтримали своїх улюбленців, але й самі брали участь в розважальних конкурсах, за що отримували подарунки від спонсорів. Наймолодшим гостям свята між першим і другим запливом також дали можливість відчути себе частиною цього масштабного дійства. Дистанцію в 500 метрів подолали діти до 14 лет, за що отримали солодкі призи та медалі.

Представник ЖК «Рів’єра» Бурлака Тетяна розповіла, чому вони виступили з ініціативою проведення такого роду заходів.

– Ми, як житловий комплекс, підтримуємо сімейні цінності, і, зокрема – здоров’я, хороший стан якого варто підтримувати. Ми хочемо, щоб люди розуміли, що займатися спортом – це класно, що молодь повинна веселитись, грати в футбол, волейбол, баскетбол. Для цього, на нашому майданчику, є все. Ми б хотіли, щоб вони цим користувались. Ми з величезним задоволенням спостерігаємо, як дітки змагаються між собою зранку чи ввечері. Наші сім’ї вже сформували волейбольні команди всередині ЖК «Рів’єра» і вони грають ввечері, – повідомила вона.

В свою чергу, володар спортивного клубу МК Crossfit Катерина Сражидінова в проведенні спортивного свята бачить позитив та можливість для популяризації спорту серед молоді.

– Хочеться стрічку новин доповнити чимось хорошим та добрим. Все вийде, якщо займатися собою, вірити в краще. Хочеться, щоб люди відволіклись від своїх буденних проблем та у вихідний вечір прийшли та взяли участь в змаганнях. Адже це не тільки корисно для здоров’я, але ще й хороший приклад для дітей. Це прекрасна можливість з користю провести час – відмітила Катерина.

Варто зазначити, що «Суха гребля» — достатньо новий для нашого регіону вид спорту, який здатен привернути до себе увагу багатьох досвідчених спортсменів та новачків.

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ
ТЕРИТОРІЯ ЗАТИШКУ, КОМФОРТУ, КРАСИ ТА ІННОВАЦІЙ.
Замовити дзвінок


Напишіть нам


Дякуємо за Ваше звернення!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.